Strona główna > Oferta > Usługi chmurowe

Usługi chmurowe

usługi chmurowe

Jeśli Twoja firma chce dołączyć do grona tych, którzy wybrali chmurę i zoptymalizowali koszty funkcjonowania IT, stali się użytkownikami zawsze dostępnej i maksymalnie bezpiecznej platformy sprzętowo-systemowej bazującej na najnowszych osiągnięciach technologicznych, zrób to – masz nasze wsparcie.

Jeśli Twoja firma zrobiła już pierwszy krok w chmurze, ale napotkała trudności, zaufaj naszemu doświadczeniu. Oferujemy pełne wsparcie przy migracji do chmury.

Sprawdź usługi chmurowe SSK SA
pobierz broszurę

Usługi chmurowe w ofercie SSK (404 kB)

 

Zapytaj o chmurę już teraz:
T: +48 71 78 02 902, +48 71 78 02 903
E: handlowy@ssk.com.pl


 

Co robimy?

CHMURA – INTEGRACJA HYBRYDOWA

Zapewniamy sprawną i niewidoczną dla użytkowników końcowych koegzystencję dotychczasowych systemów z nowymi, pracującymi w chmurze.

Gwarantujemy ciągłość utrzymania procesów biznesowych w trakcie migracji i po jej zakończeniu z jednoczesną optymalizacją użycia zasobów lokalnych i chmurowych. Umożliwiamy sięganie do zewnętrznych zasobów obliczeniowych w trybie ciągłym i na żądanie, przy zachowaniu dotychczasowego wrażenia użytkowania usług lokalnych.

 

BEZPIECZEŃSTWO W CHMURZE

Zapewniamy właściwą konfigurację usług świadczonych w chmurze. Oferujemy kompetencje z zakresu nowych modeli bezpieczeństwa, zarządzania tożsamością i urządzeniami, gwarantując bezpieczne zastosowanie i wykorzystanie przewag technologicznych chmury.

Sięganie po usługi chmurowe daje korzyści w postaci najnowszych dostępnych systemów i technologii producenta, zarówno w obszarze funkcjonalności jak i bezpieczeństwa. Coraz częściej poziom bezpieczeństwa u dostawców chmurowych przewyższa możliwości systemów utrzymywanych lokalnie.

 

UDOSTĘPNIANIE TECHNOLOGII

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług dla sektora MŚP. Proponujemy rozwiązania zarezerwowane do tej pory dla największych firm i instytucji. Są to m.in. wdrożenia odpornych na awarie środowisk wysokodostępnych, zapasowych centrów danych, kopii zapasowych wyniesionych do odległych lokalizacji, infrastruktury desktopów wirtualnych. Nasza oferta dla MŚP to realna możliwość uzyskiwania przewag konkurencyjnych w obszarze technologii informatycznych.

 

ZARZĄDZANIE ROZPROSZONE

Środowiska hybrydowe z udziałem chmury składają się z wielu systemów pracujących w różnych centrach przetwarzania, lokalizacjach, a nawet kontynentach. Ich sprawna obsługa wymaga nowego podejścia do zarządzania. Nasz zespół techniczny od lat wykorzystuje narzędzia automatyzujące i standaryzujące prace administracyjne. Automatyzacja działań powoduje, że wdrażane systemy i usługi działają w sposób pewny i niezależny od błędów ludzkich oraz są przenośne pomiędzy platformami, centrami danych. Zyskujemy dzięki temu brak uzależnienia od dostawców sprzętu i infrastruktury.

 

WZMOCNIONA KONTROLA DZIAŁANIA

Dodatkową kontrolę poprawności działania i bezpieczeństwa systemów funkcjonujących w modelu chmury realizujemy przy użyciu dedykowanych narzędzi monitorujących. Dzięki autorskiemu systemowi monitoringu rozproszonego Uptime24 oraz platformie gromadzenia i analizy logów, aktywności związane z utrzymywanymi systemami i danymi mogą być rejestrowane i analizowane pod dowolnym kątem, wg zadanych kryteriów, z każdego miejsca.

 

PROPAGOWANIE WIEDZY

Wspieramy zespoły techniczne klientów rozpoczynających pracę z chmurą. Doradzamy, edukujemy i dzielimy się doświadczeniem. Oferujemy szkolenia techniczne z zakresu wdrażania i utrzymywania systemów dla administratorów oraz szkolenia użytkowe dla odbiorców końcowych usług.

Dysponujemy platformą szkoleniową do realizacji webinariów on-line, dzięki której w efektywny sposób zapoznajemy użytkowników m.in. z możliwościami i praktycznym wykorzystaniem pakietu Office 365.

 

Sprawdź, jak może wyglądać Twoja usługa – przykładowe pakiety:

pakiety_chmura

Pakiety usług – pierwsze kroki w chmurze.

 

Dlaczego warto korzystać z Chmury? Ponieważ Twoja konkurencja na pewno już to robi… Oprócz tego ciągle ewoluuje, więc jeśli chcesz być szybszy i lepszy, warto, by Twoja firma była w pełni mobilna i stawiała na nowoczesne rozwiązania. Poniżej przestawiamy wyniki badań rynkowych:

Usługi Chmurowe SSK

 

Źródło: AMI WW Market Opportunity Model: 2012-2017.  2. AMI WW Market Opportunity Model: 2012–2017 oraz dane ankiety AMI ICT Tracker.  3. AMI ICT Tracking Studies, U.S. SMB Trends & Server Market Insights, 14 marca 2013.

 


Skontaktuj się z nami:

Dział handlowy
T: +48 71 78 02 902, 71 78 02 903