Strona główna > Oferta > Opieka nad zasobami IT

Opieka nad zasobami IT

usługi informatyczne i usługi it SSK

Chcesz skupić się na biznesie i powierzyć usługi informatyczne ekspertom?

Chcesz usprawnić pracę komputerów, serwerów, aplikacji lub oprogramowania?

 

SSK oferuje autorskie rozwiązania i usługi informatyczne zapewniające ciągłość procesów biznesowych.


 

     Rynek usług informatycznych ciągle się zmienia, co kilka miesięcy pojawiają się nowe wersje używanego przez nas oprogramowania, systemów i aplikacji. Te liczne zmiany systemów często sprawiają, że nowe wersje oprogramowania są bardziej wydajne, bezpieczne i szybsze. Jednak czasami ilość wprowadzonych ulepszeń przyprawia o zawrót głowy. W takich sytuacjach potrzebny jest ekspert IT, który pomoże, doradzi i zapewni bezpieczny rozwój IT Twojej firmy.

     W celu usprawnienia obsługi i zapewnienia ciągłości procesów biznesowych SSK oferuje usługi i produkty takie jak:

sonda1Uptime 24 to kompleksowa i niezawodna usługa monitorująca stan Twojej infrastruktury IT. Nieprzerwanie monitoruje narzędzia niezbędne w codziennej pracy Twojej firmy i dostarcza kluczowe informacje dotyczące ich funkcjonowania.
Opieka serwisowa i usługi serwisowe ITHelp Desk, Przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów IT naszych klientów. Głównie są to usługi informatyczne związane z serwisowaniem i naprawą sprzętu komputerowego, systemów i aplikacji świadczone dla małych, średnich i dużych firm.
Audyt bezpieczeństwa ITAudyt informatyczny jest to proces zbierania i analizowania informacji w celu sprawdzenia czy system informatyczny działa poprawnie, a co za tym idzie sprawdzania czy zapewnia osiągnięcie efektywnych celów organizacji.

     SSK SA opracowuje autorskie usługi informatyczne dla możliwie najszerszego wsparcia biznesu klienta oraz w innowacyjny sposób świadczy usługi IT związane z serwisem informatycznym, audytem bezpieczeństwa oraz monitoringiem po to, by każdy klient korzystający z naszych usług informatycznych czuł się bezpiecznie i mógł spokojnie rozwijać swój biznes mimo ciągłych zmian, które zachodzą na rynku.

 

Oferujemy usługi informatyczne i produkty wspierające pracę działów IT firm takich jak:

gazoprojekt       Ronal2013elektrolux indekseflDozamel fracht UPM Reflatacbr

urzad marszalkowskiaquaparkum wroclawMALY herb rgb

 


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach informatycznych SSK skontaktuj się z naszym pracownikiem:

BOLESŁAW BORYSIEWICZ
T: +48 71 78 02 922
M:+48 605 066 959
E: boleslaw.borysiewicz@ssk.com.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Wiadomość od Ciebie: