Strona główna > Oferta > Usługi Integratorskie

Usługi Integratorskie

uslugi

W dobie społeczeństwa informacyjnego oraz rosnącej informatyzacji przedsiębiorstw, spójna i nowoczesna infrastruktura informatyczna staje się podstawowym elementem decydującym o efektywnym działaniu większości przedsiębiorstw.

Czym są usługi integratorskie?

Integracja rozwiązań IT oznacza połączenie wszystkich wykorzystywanych w organizacji systemów, sprzętu informatycznego, baz danych itp. Dzięki temu będą one korzystały wzajemnie ze swoich zasobów zapewniając stały i bezpieczny dostęp do informacji. Usługi integratorskie usprawniają pracę ludzi oraz stanowią wsparcie działalności biznesowej firmy dla jej większej efektywności (rynkowej i ekonomicznej).

Jaki jest zakres usług integratorskich?

Usługi integratorskie to m.in.:

  • Projektowanie i implementacja zunifikowanych systemów komunikacji elektronicznej.
  • Projektowanie i implementacja sieci informatycznych (LAN, WAN, VLAN, VPN, SAN).
  • Systemowe rozwiązania bezpieczeństwa teleinformatycznego organizacji.
  • Kompleksowa realizacja Data Center.
  • Doradztwo teleinformatyczne.
  • Wirtualizacja systemów IT.
  • Instalacje niskoprądowe.

Oferujemy następujące elementy integracji:

Na etapie projektowania analizujemy, doradzamy i projektujemy wszystkie powiązane procesy biznesowe z tym, który ma zostać usprawniony za pomocą systemu informatycznego.
Następnie nasza firma dostarcza niezbędny sprzęt i oprogramowanie oraz wszelkie zasoby potrzebne do realizacji projektu.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stałej współpracy z renomowanymi producentami oferowane przez nas instalacje, migracje i wdrożenia są nowoczesne, uniwersalne i zapewniają pewność funkcjonowania.
W okresie powykonawczym zapewniamy serwis powykonawczy zarówno w przypadku sytuacji awaryjnych, jak i w ramach stałej opieki Helpdesk.

Dlaczego warto zaufać SSK?

Surfland Systemy Komputerowe SA jest wrocławską firmą informatyczną istniejącą na rynku od ponad 25 lat. Mamy doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów teleinformatycznych poparte licznymi referencjami od największych firm i instytucji.


Skontaktuj się z naszym pracownikiem:

BOLESŁAW BORYSIEWICZ
T:  +48 71 78 02 922
M: +48 605 066 959