Strona główna > Oferta > Usługi chmurowe > SharePoint

SharePoint

sharepoint
Usługa pozwala na tworzenie witryn służących do udostępniania informacji i dokumentów współpracownikom oraz klientom.

• Umożliwia wspólną pracę nad dokumentami z dowolnego miejsca.
• Zapewnia bezpieczne przechowywanie danych.
• Oferuje możliwość tworzenia witryn zespołów i witryn projektowych.
• Daje możliwość tworzenia aplikacji biznesowych.

SharePoint – podstawowe informacje:

SharePoint Udostępnianie

Udostępnianie

Program umożliwia utrzymywanie kontaktów z pracownikami w całym przedsiębiorstwie, w tym prowadzenie dialogu, dzielenie się pomysłami i poszukiwanie nowych sposobów współpracy.

Organizowanie

Program ułatwia organizowanie informacji, kontaktów i projektów niezależnie od tego, czy pracujesz indywidualnie, czy w zespole.

SharePoint Organizowanie
 SharePoint Odkrywanie

Odkrywanie

Program ułatwia uzyskiwanie odpowiedzi, analizowanie informacji i nawiązywanie kontaktu z ekspertami.

Tworzenie

Programiści i projektanci stron internetowych mogą tworzyć w programie SharePoint nowe środowiska, korzystając w tym celu z dobrze znanych narzędzi zapewniających zgodność ze standardami obowiązującymi w internecie.

 SharePoint Tworzenie
 SharePoint Zarządzanie

Zarządzanie

Program oferuje zaawansowane mechanizmy kontroli, które umożliwiają działom informatycznym zarządzanie kosztami, ryzykiem i czasem pracy.

 

Dlaczego warto używać SharePoint Online:

Dzięki korzystaniu z pakietu Office 365 SharePoint ma lepsze zabezpieczenia, jest łatwiejszy w zarządzaniu i może być dostępny z dowolnego miejsca. SharePoint Online to narzędzie mające wszystkie zaawansowane funkcje SharePoint, ale udoskonalone o ulepszone zarządzanie infrastrukturą i ograniczające tym samym związane z tym koszty. Opcje elastycznego zarządzania sprawiają, że użytkownik nie traci kontroli potrzebnej do spełnienia wymogów w zakresie zgodności z przepisami w danej organizacji.

SharePoint można zakupić w chmurze jako rozwiązanie autonomiczne lub w ramach pakietu Office 365, który obejmuje Exchange, Lync, aplikacje klienckie pakietu Office oraz aplikacje Web Apps.

 

SharePoint Urządzenia

Dostępny na wielu urządzeniach

Bezproblemowy dostęp do nowej funkcji Newsfeed SharePoint i kontaktowanie się za jej pomocą z innymi niemal z dowolnego miejsca dzięki aplikacjom SharePoint, z których można korzystać na różnych urządzeniach przenośnych.

 

Zapewnia łatwiejsze zarządzanie

Konfiguracja jest niemal natychmiastowa. Zaawansowana konsola administracyjna pozwala organizacji na bezproblemowe zarządzanie aplikacjami, zasadami i bezpieczeństwem w odniesieniu do wszystkich treści i funkcji platformy SharePoint. Automatyczna konserwacja serwerów gwarantuje, że najnowsze funkcje są zawsze dostępne, a czas przestoju jest minimalny.

SharePoint Zarządzanie
SharePoint Niezawodność

Niezawodność i standardy klasy korporacyjnej

Bezpieczeństwo danych dzięki hostowaniu centrów danych rozmieszczonych w różnych miejscach na całym świecie, z ciągłym tworzeniem kopii zapasowych, doskonałymi możliwościami przywracania awaryjnego i zespołem specjalistów do spraw bezpieczeństwa monitorujących serwery przez całą dobę.

Usługa Office 365 FastTrack i oferta adaptacyjna

FastTrack to świadczenie w postaci usługi ułatwiającej rozpoczynanie pracy dostępne dla uprawnionych klientów usługi Office 365. Eksperci firmy Microsoft w zakresie wdrażania rozwiązań będą świadczyć spersonalizowane wsparcie, aby zapewnić możliwość rozpoczęcia korzystania z usługi w całej firmie. Oferta adaptacyjna jest ważna przez ograniczony czas. Oprócz usługi FastTrack przez ograniczony czas (od 1 września 2014 do 31 marca 2015) uprawnieni klienci, którzy wdrożą usługę Office 365, mogą uzyskać dodatkową pomoc techniczną w zakresie adaptacji lub zwrot kosztów dla swojego partnera informatycznego za pomoc techniczną w trakcie wdrażania.

 


Jesteś zainteresowany usługą SharePoint? Zapraszamy do kontaktu:

PIOTR WINCEWICZ
T: +48 71 78 02 906
M:+48 603 808 391

 

Zobacz także:

office 365

office 365

SSK VDR Virtual Disaster Recovery