Strona główna > Oferta > Usługi chmurowe > Azure

Azure

Azure

Potrzebujesz platformy dzięki, której Twoja firma będzie działać sprawniej i szybciej?

Chcesz tworzyć i wdrażać aplikacje w elastycznej strukturze?

Skorzystaj z Microsoft Azure.


 

Co to jest system Microsoft Azure?

Microsoft Azure jest to platforma usług w chmurze stworzona przez firmę Microsoft, która ułatwia szybsze działanie i realizowanie większej liczby zadań oraz uzyskanie oszczędności finansowych.

 

Azure

Niezrównana wydajność

System Azure to jedyna duża platforma usług w chmurze oceniana przez firmę Gartner jako lider branżowy usług IaaS (infrastruktury jako usługi) i PaaS (platformy jako usługi). To mocne połączenie zarządzanych i niezarządzanych usług umożliwia tworzenie i wdrażanie aplikacji oraz zarządzanie nimi w dowolny sposób, co zapewnia niezrównaną wydajność.

Gotowy na rozwiązania hybrydowe

Azure to chmura oparta na hybrydowych rozwiązaniach co zapewnia firmom więcej opcji infrastruktury informatycznej bez nadmiernej złożoności. W systemie Azure przechowywanie danych, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie są wydajniejsze i bardziej ekonomiczne. Łatwiej jest też budować aplikacje, które sięgają zarówno do zasobów lokalnych, jak i do chmury.

Azure
Azure

Zawsze pracuje, zawsze działa

Będziesz korzystać z tych samych platform przetestowanych w firmach, które stanowią siłę napędową usług Skype, Office 365, Bing i Xbox. System Azure oferuje umowę SLA obejmującą dostępność na poziomie 99,95%, całodobową pomoc techniczną i ciągłe monitorowanie kondycji usługi. Dlatego ponad 57% firm z listy Fortune 500 polega dzisiaj na systemie Azure.

Jest otwarty i elastyczny

Azure obsługuje każdy system operacyjny, język, narzędzie i strukturę: od Windows do Linux, od SQL Server do Oracle, od języka C# do Java. Wszystkie najlepsze cechy ekosystemów Windows i Linux masz na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu możesz tworzyć znakomite aplikacje i usługi działające na każdym urządzeniu.

Azure
Azure

Ekonomiczne i skalowalne rozwiązanie

System Azure można szybko skalować w górę i w dół odpowiednio do wymagań, dlatego płaci się tylko za rzeczywiste użycie. Naliczanie wg minut i zaangażowanie w oferowanie konkurencyjnych cen dla popularnych usług infrastruktury, takich jak moc obliczeniowa, magazyn i przepustowość, oznacza, że zawsze dostaniesz najlepszą cenę za otrzymaną wydajność.

Jest wszędzie

Azure opiera się na rosnącej globalnej sieci centrów danych zarządzanych przez firmę Microsoft w 13 regionach. Dzięki temu masz wiele możliwości uruchamiania aplikacji przy zapewnieniu ciągłej wysokiej wydajności.

Azure

 

Azure SSK

 

Co możesz zrobić dzięki systemowi Azure:

Budujesz infrastrukturę

W ciągu kilku minut masz dostępne maszyny wirtualne i aplikacje systemu Windows lub Linux. Korzystasz w systemie Azure z tych samych maszyn wirtualnych i narzędzi do zarządzania, których używasz lokalnie.

Tworzysz nowoczesne aplikacje

Tworzysz i wdrażasz szeroką gamę nowoczesnych aplikacji dla systemów Android, iOS i Windows, które w pełni korzystają z chmury — w tym z sieci Web, mobilności, multimediów i rozwiązań biznesowych. Automatyczne skalowanie w górę i w dół pozwala w pełni dostosować się do konkretnych potrzeb.

Uzyskujesz wgląd w dane

System Azure udostępnia zarządzane usługi danych SQL i NoSQL oraz wbudowaną obsługę analizy danych. Korzystasz w pełni ze wszystkich funkcji programu SQL Server w chmurze oraz używasz usługi HDInsight do tworzenia klastrów Hadoop w celu analizy danych.

Zarządzasz tożsamościami i dostępem

Zarządzasz kontami użytkowników, synchronizujesz dane z istniejącymi katalogami lokalnymi i korzystasz z logowania jednokrotnego do systemu Azure, usługi Office 365 oraz setek popularnych aplikacji SaaS, w tym Salesforce, DocuSign, Aplikacji Google, Box, Dropbox i innych.

 


Jesteś zainteresowany usługą? Zapraszamy do kontaktu:

 
T: +48 71 78 02 902

 

Zobacz także:

office 365

SharePoint

SSK VDR Virtual Disaster Recovery