Strona główna > Oferta > Dedykowane systemy i aplikacje

Dedykowane systemy i aplikacje

dedykowane

Standardowe rozwiązania czy dedykowane systemy i aplikacje dla firm?

Stale zmieniająca się sytuacja biznesowa, ciągły rozwój rynku i coraz większe wyzwania, przed którymi stają przedsiębiorstwa to główne powody, dla których innowacyjne organizacje sięgają po dedykowane systemy i aplikacje. Firmie, której celem jest zdobycie przewag konkurencyjnych i zdobycie pozycji wśród liderów w swojej branży, niezbędne są rozwiązania spełniające jej wymogi i kryteria w sposób zindywidualizowany.

 

Czym są dedykowane systemy i aplikacje?

Aplikacje dedykowane są to systemy informatyczne, tworzone z myślą o konkretnym  środowisku działania, dla konkretnej firmy lub instytucji. Spełniają one wyspecjalizowane funkcje, które nie mogą  zostać zrealizowane za pomocą innych, gotowych systemów informatycznych. Aplikacje te są tworzone na zamówienie, realizowane po przeprowadzeniu szczegółowej analizy wymagań danej firmy.

Konieczność tworzenia aplikacji i systemów dedykowanych wynika często z potrzeby posiadania zintegrowanego systemu, który będzie w stanie wymieniać dane z innymi, już używanymi aplikacjami. Bardzo często jest to innowacyjne rozwiązane, szyte na miarę potrzeb danej firmy w celu zredukowania czasu i kosztów związanych z wykonywaniem uciążliwych czynności oraz usprawnienia procesu zarządzania w firmie.

 

Korzyści, które uzyskasz stosując dedykowane systemy i aplikacje to:

–  usprawnienie pracy firmy poprzez dostosowanie rozwiązań IT do Jej wymagań biznesowych;

–  udoskonalenie i zautomatyzowanie procesów  biznesowych w Twojej organizacji;

–  uzyskanie dynamicznego rozwoju oraz przewag konkurencyjnych przedsiębiorstwa

Dedykowane systemy i aplikacje wdrożone przez SSK:

Od 2014r. firma SSK SA posiada w swojej ofercie innowacyjne rozwiązania dla kolei m.in. system Rozkład, eKonduktor, InfoPas, AnalytiX, monitoring video szlaku kolejowego oraz monitoring kluczowych systemów.
Migrując do Windows Server 2012 R2, nie tylko unikniesz kosztów i ryzyka związanego z używaniem niewspieranego oprogramowania, ale zyskasz dostęp do nowych możliwości w ramach wirtualizacji i dostępu do chmury.

Jakie firmy powinny stosować dedykowane systemy i aplikacje?

W organizacji zatrudniającej więcej niż 10 pracowników, prawdopodobieństwo niesprawdzenia się standardowych rozwiązań IT jest bardzo wysokie. W parze z rozwojem organizacji zwiększa się liczba procesów, którymi należy efektywnie zarządzać i które należy optymalnie zorganizować. Dlatego uwzględniając stały rozwój i biorąc pod uwagę specyfikę przedsiębiorstwa optymalne jest zaplanowanie i wdrożenie dedykowanego rozwiązania IT, dostosowanego w 100% do potrzeb Twojej Firmy.


Chcesz dowiedzieć się więcej o dedykowanych systemach i aplikacjach? Skontaktuj się z nami:

 
T: +48 71 78 02 902

lub wypełnij formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Wiadomość od Ciebie: