Strona główna > Kariera > Kogo poszukujemy > MŁODSZY INŻYNIER SIECIOWY

MŁODSZY INŻYNIER SIECIOWY

Do wsparcia działu technicznego poszukujemy młodej, ambitnej osoby, która chce rozwijać się w obszarze IT networking.

Na oferowanym stanowisku będziesz zajmował/zajmowała się:
• monitoringiem infrastruktury sieciowej
• administracją aktywnymi urządzeniami sieciowymi
• wsparciem przy usuwaniu awarii sieci
• przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji technicznej
• innymi zadaniami wspierającymi pracę działu

Nasze oczekiwania:
• student/ka ostatniego roku lub absolwent/ka kierunków informatycznych
• wiedza z obszaru sieciowego – poziom CCNA (mile widziany certyfikat)
• chęć rozwoju w obszarze rozwiązań sieciowych
• komunikatywność, umiejętności interpersonalne
• znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej, w mowie – w stopniu komunikatywnym
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
– przyjazną kulturę organizacyjną
– pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) na adres praca@ssk.com.pl z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.