[simple_crumbs root="Strona główna" /]

Specjalista ds. informatyki

Poszukujemy energicznej osoby do wsparcia obsługi biura w tym w szczególności obszaru informatyki. Stanowisko będzie podlegać szefowi administracji.

Główne obowiązki:
– pomoc w rozwiązywaniu problemów ze stacjami roboczymi i urządzeniami biurowymi, wstępna diagnostyka i współpraca ze służbami IT (zgłoszenia awarii przez system helpdesk);
– wsparcie w opiece nad flotą samochodową;
– przygotowywanie raportów, zestawień i realizacja innych czynności zleconych przez przełożonego

Wymagania:
– absolwent lub student dyspozycyjny do pracy na pełnym etacie
– wiedza z zakresu informatyki pozwalająca na proste naprawy i diagnostykę awarii związanych ze: sprzęt komputerowym, systemami operacyjnymi Windows, oprogramowaniem biurowym Microsoft, urządzeniami peryferyjnymi, dostępem do internetu)
– czynne prawo jazdy kat. B
– komunikatywny język angielski
– dobra znajomość pakietu Office
– sumienność, systematyczność, komunikatywność
– dyspozycyjność.

Oferujemy:
– zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy od zaraz
– przyjazną kulturę organizacyjną
– możliwości rozwoju w dziedzinie IT
– pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Prosimy o nadesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca[at]ssk.com.pl z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”