Strona główna > Firma > Partnerzy

Partnerzy

partnerzy

SSK SA to partner w zakresie informatyki dla małych, średnich i dużych firm. Od lat 90-tych zgłębiamy tajniki informatyki oferując zarówno nasze produkty i usługi, jak i produkty naszych partnerów biznesowych.

Aktualnie jesteśmy partnerem wielu dostawców rozwiązań informatycznych, w tym m.in.:

Posiadamy status Silver Midmarket Solution Provider oraz m.in. następujące certyfikaty:
- MCSA: Office 365 Solutions Associate
- Microsoft® Certified Professional
- Microsoft® Certified Solutions Expert: Server Infrastructure
- Microsoft® Certified Solutions Associate: Windows Serwer 2012
- Installing and Configuring Windows Server 2012
- Administering Windows Server 2012
- Microsoft® Specialist: Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center Specialist
- Microsoft® Certified Technology Specialist: Windows Server 2008 Network Infrastructure, Configuration
- Microsoft® Certified Solutions Associate: Windows Serwer 2008
- Microsoft® Certified Systems Engineer on Microsoft Windows Server 2003
- Microsoft® Certified Systems Administrator on Microsoft Windows Server 2003

Microsoft to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Najnowszymi systemami operacyjnym Microsoft są Windows 8.1 dla zwykłych zastosowań i system serwerowy Windows Server 2012 R2.
image200x200Posiadamy specjalizacje:
- HP Silver Storage Specialist
- HP Silver Server Specialist
- HP Silver Networking Specialist
- HP ASE StorageWorks Integration
- HP APC StorageWorks Solutions Architect
- HP Master ASE - Storage Solutions
- HP ASE - StorageWorks Integration
- HP AIS - Data Protector
- HP AIS - StorageWorks Integration
- HP APC - Storage Works Solutiosn Architect
- Installing HP StorageWorks Solutions
- HP StorageWorks P400 SAN Configuration & Administration

HP to największa na świecie firma technologiczna, oferuje klientom urządzenia do druku, komputerowe systemy osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną.

Dostarczamy m.in. rozwiązania serwerowe np. Moonshot, backup’owe, systemy taśmowe, urządzenia sieciowe oraz sprzęt komputerowy i akcesoria marki HP.
Channel_WeSell_200x200Posiadamy status Cisco Registered Partner oraz certyfikaty:
- Cisco Small Busienss Specialization (Account Managers Exam & Engineers Exam)
- Cisco Borderless Networks Security Support Specialist
- Cisco Data Center Storage Networking Support Specialist
- Cisco Data Center UF Support Specialist
- Cisco Unified Fabric Technology Support Specialist
- Cisco Certified Network Associate
- CCIE - Routing and Switching
- Cisco Certified Network Professional
- Cisco Certified Security Professional
- Cisco Certified Voice Professional

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane do budowy rozwiązań internetowych, które umożliwiają zarówno użytkownikom indywidualnym, firmom, jak i całym państwom podniesienie efektywności, zwiększenie poziomu zadowolenia klientów oraz poprawę konkurencyjności.
LiveChat ExpertLiveChat to popularna na całym świecie usługa czata online na stronie internetowej.
Jako partner LiveChata oferujemy rozwiązanie LiveChat naszym klientom z dodatkową usługą konfiguracyjną i wsparciem posprzedażowym.
indeksHuawei to wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), obsługujący 45 spośród 50 największych operatorów telekomunikacyjnych świata. Dzięki nieustannym innowacjom podyktowanym potrzebami klientów, HUAWEI przedstawia wszechstronną i spersonalizowaną ofertę.
Dell_PartnerDirect_Registered_2014_RGB+copyPosiadamy status Dell Registered Partner.

Dell to amerykańska międzynarodowa korporacja z siedzibą w Round Rock w stanie Teksas. Zajmuje się produkcją komputerów i urządzeń peryferyjnych oraz ich serwisowaniem. Spółka znalazła się na 51 miejscu rankingu Fortune 500 za rok 2013.
Posiadamy specjalizacje i certyfikacje:
- Accredited Sales Expert (ASE 2014-9)

PaloAlto Networks jest firmą zajmującą się bezpieczeństwem sieci. Jest pionierem nowej generacji sieci bezpieczeństwa dzięki platformie, która pozwala zabezpieczyć sieć oraz umożliwia bezpieczną pracę dużej ilości coraz bardziej złożonych aplikacji. Rdzeniem tej platformy jest Next-Generation Firewall, który pozwala bezpiecznie uruchamiać aplikacje, zapewnia widoczność oraz kontrolę użytkowników i zawartości poprzez firewall przy użyciu wysoce zoptymalizowanej architektury sprzętu i oprogramowania.
Jesteśmy partnerem WMVare oraz posiadamy certyfikaty:
- VMware Sales Professional 5
- VMware Sales Professional IV (Infrastructure Virtualization 5)
- VMware Technical Sales Professional 5
- Certified Professional 4 - Data Center Virtualization
- VMware Certified Professional 5 - Data Center Virtualization
- VMware Certified Professional VSphere 5
- VCA-Cloud VMware Certified Associate - Cloud
- VCA-DCV VMware Certified Associate - Data Center Virtualization
- VCA-WM VMware Certified Associate - Workforce Mobility
- VMware Certified Professional - VMware Infrastructure 3
- VMware VI 3.5: Install & Configure Course

Braliśmy udział w takich szkoleniach jak:
- VMware Capacity Planner
- VMware View Essentials Workshops

Firma VMware, która jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji na podstawie reguł, upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych. Za pośrednictwem oprogramowania do wirtualizacji, profesjonalnych usług i solidnego ekosystemu ponad 55 000 partnerów, który zapewnia współpracę aplikacji oraz możliwość wyboru dla użytkowników, dostarczamy wartościowe rozwiązania dla ponad 500 000 klientów.
Open-E jest wiodącym producentem oprogramowania pamięci masowej opartym na IP zapewniającym rozwiązanie do zarządzania danymi (NAS i SAN) i uwzględniającym wsparcie z iSCSI, SCSI, Infiniband, NFS oraz dostęp do magazynowania Fibre Channel.

Głównym produktem firmy jest Open-E ® DSS V7™ oraz jego darmowa wersja Open-E ® DSS V7 Lite™. Są to wytrzymałe, wygrywające nagrody biznesowe aplikacje, które są zgodne ze standardami branży, wspierające różnego rodzaju konfiguracje sprzętowe. Dodatkowo są łatwe w użyciu i zarządzaniu. Open-E DSS V7 jest jednym z najbardziej stabilnych i bezpiecznych rozwiązań na rynku, pomagającym organizacjom osiągać wysoką wydajność, zmniejszać koszty oraz ulepszać system przechowywania danych.
Open-E liczy ponad 27,000 instalacji na całym świecie. Jakość produktu jest poparta licznymi nagrodami uzyskanymi w branży oraz uznanie z branży PC Professional, Tom’s Hardware, Storage Awards, PC Pro i wiele innych. Dzięki naszej doskonałej reputacji, doświadczeniu i niezawodności biznesowej, Open-E jest cenionym partnerem technologicznym dla wiodących firm z branży IT, takich jak Citrix, Intel, LSI, VMware, i Adaptec.
Jesteśmy partnerem innovaphone oraz posiadamy certyfikaty:
- innovaphone Authorised Salespartner
- innovaphone Certified Technician

Niemiecka firma innovaphone AG jest wiodącym dostawcą telefonii IP dla klientów biznesowych. Rozwiązania innovaphone określane są jako Unified Communications, ponieważ rozwiązania te były projektowane jako systemy pracujące w oparciu o sieć pakietową. Zastosowanie sieci IP to realizacji komutacji pozwala na dostęp do zasobów firmy z dowolnego miejsca gdzie mamy dostęp do sieci Internet i zdejmuje ograniczenia komunikacji wewnątrz firmy tylko do przesyłania dźwięku.
Spółka Reichle & De-Massari AG (R&M), Wetzikon (ZH) to niezależna szwajcarska firma rodzinna działająca od 1964 roku, dysponująca ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku technologii telekomunikacyjnych. Firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją przyszłościowo zorientowanych rozwiązań okablowania pasywnego przeznaczonych dla sieci telekomunikacyjnych (elementy Warstwy 1). Dzięki swoim wyjątkowym produktom z obszaru sieci miedzianych i światłowodowych, spółka R&M cieszy się reputacją lidera w dziedzinie jakości, oferującego swoim klientom produkty o wyjątkowej wartości.
Axis logoFirma Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wideo oraz siłą napędową promującą migrację z analogowych systemów nadzoru wizyjnego na systemy cyfrowe. Toruje drogę do bardziej bezpiecznego i inteligentnego świata. Axis oferuje produkty i rozwiązania z zakresu sieciowych systemów wizyjnych przeznaczone do profesjonalnych instalacji, wykorzystujące innowacyjne i otwarte platformy techniczne.