Strona główna > Firma > Jak działamy

Jak działamy

jak działamy 2

Informatyka w wykonaniu specjalistów SSK SA to rozwiązania przyjazne użytkownikom. Wydostają z technologii maksimum możliwości dla biznesu oraz chronią zasoby przedsiębiorstw.

Wszystkim rozwiązaniom rozwijanym i oferowanym przez SSK przyświecają dwie wytyczne:

  • informatyka pełni służebną rolę wobec podstawowej działalności każdej z firm i ma za zadanie jak najszerzej ją wspierać,
  • klienci nie muszą się znać na informatyce oraz możliwościach, jakie ze sobą niesie.

IT w służbie biznesu

Rola informatyki jest służebna w stosunku do istoty biznesu każdej firmy i SSK – utrzymując takie podejście – potrafi uczynić z niej akcelerator rozwoju każdej firmy.

 

Piękno IT tkwi w prostocie

Specjaliści SSK znając świetnie technologie wykorzystują wyobraźnię, by wskazać takie pomysły, które przyspieszą, wzmogą, poprawią, ochronią… W pojęciu SSK nie ma informatyki „z pudełka”. Nie da się wziąć gotowego rozwiązania i osiągnąć maksymalnych efektów. Żeby informatyka była naprawdę użyteczna, potrzebny jest człowiek i pomysł, jak ją wykorzystać. A jednocześnie rozwiązanie, jakie zaproponuje SSK jest ostatecznie rozwiązaniem tak uproszczonym i pomyślanym, by jak najmniej angażować klienta, jakby było produktem „z pudełka”.

Wartości w kulturze organizacyjnej SSK

SSK SA – rozwijając pomysły na produkty w zakresie IT – kieruje się zarówno logiką, jak i kreatywnością. Produkty i usługi oparte są z jednej strony o badanie potrzeb rynku i klientów, z drugiej – analizę trendów informatycznych. Jednocześnie wszystkie te uwarunkowania są przykładane do realnych możliwości i potrzeb, z uwzględnieniem prostoty – by klient nie musiał poświęcać swojego czasu na analizę i wdrażanie rozwiązań ponad niezbędne minimum.

Opracowując rozwiązanie dla konkretnego klienta pracownicy SSK SA przykładają ogromną miarę do słuchania klienta. Ze zrozumieniem.

Więcej o wartościach w kulturze organizacyjnej SSK SA.

Skontaktuj się z nami by zapoznać się z naszą ofertą.