Strona główna > Firma > Jak SSK pomoże w Twoim biznesie?

Jak SSK pomoże w Twoim biznesie?

Firmy IT oraz firmy informatyczne z Wrocławia

Jesteśmy partnerem w zakresie informatyki dla małych, średnich i dużych firm. Tworzymy dedykowane rozwiązania informatyczne, które pozwalają zoptymalizować i przyspieszyć procesy biznesowe. Firmy IT z Wrocławia oferują wiele usług i produktów, lecz SSK SA ma wieloletnią tradycję i doświadczenie informatyczne od 1989r.

 

SSK SA oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii informatycznych, outsourcing IT i cloud computing, dzięki którym zaoszczędzisz czas, pieniądze, zapewnisz sobie bezpieczeństwo, wygodę i profesjonalną obsługę IT. Firma – w oparciu o trendy w zakresie nowych technologii – oferuje produkty i usługi, które w znaczący sposób przyspieszają procesy biznesowe, pozwalają na ich optymalizację oraz chronią zasoby przedsiębiorstw. Specjaliści firmy informatycznej SSK z wiedzą i wyobraźnią projektują rozbudowane rozwiązania informatyczne, typowe dla korporacji, które można zastosować w warunkach małej i średniej firmy (np. cloud computing).Znaczącym elementem działalności są produkty/usługi pozwalające klientom bezpiecznie prowadzić biznes, chroniąc przed potencjalnymi skutkami awarii urządzeń i systemów. Mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciągłości operacyjnej Twojego biznesu.

Wszystkim rozwiązania oferowane przez SSK mają zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, pewność i wygodę poprzez:

  • Kompleksowy outsourcing IT i jak najszersze wsparcie Twojej firmy w działaniach w obszarze technologii informatycznych.
    • Zapewnienie wsparcia i obsługę klienta na najwyższym poziomie, tak byś czuł się bezpiecznie i pewnie i zajął się rozwojem swojego biznesu, a nie musiał zaprzątać sobie głowy zagadnieniami IT.

Mieliśmy okazję poznać istotę biznesu oraz obszary wrażliwe pod względem informatycznym w firmach z wielu branż, w tym m.in.: automotive, bankowej, budowlanej, hotelarskiej, produkcyjnej, transportowej, utilities oraz w instytucjach administracji państwowej. Współpracowaliśmy z ponad 1000 klientów. Z największymi i najciekawszymi wyzwaniami informatycznymi mieliśmy okazję zmierzyć się m.in. w: UPM Raflatac, Toyota Motors Manufacturing Poland, Toyota Motors Industries Poland, Bridgestone Diviersified Poland, Electrolux Poland, Europejskim Funduszu Leasingowym, FF Fracht, DOZAMEL-u, Filharmonii Wrocławskiej, Wrocławskim Parku Wodnym, Urzędzie Miejskim Wrocławia, Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Więcej na ten temat przeczytasz w dziale Zaufali nam.

SSK SA posiada 25-letnie doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów informatycznych m.in. dla

gazoprojekt Ronal2013elektrolux indekseflDozamel fracht UPM Reflatacbr

urzad marszalkowskiaquaparkum wroclawMALY herb rgb

 

Projektując rozwiązania informatyczne używamy naszej wiedzy i wyobraźni. W centrum naszej uwagi stawiamy logikę i użyteczność. Wiemy jak nasze systemy będą działały w środowisku klienta, na jakie zagrożenia mogą być wystawione, jakich elementów użyć, by minimalnym kosztem osiągnąć maksymalny efekt. Słuchamy naszych klientów, rozumiemy ich problemy i szukamy odpowiednich dla nich rozwiązań na miarę.